...Vita incerta mors certissima...

Astrálne cestovanie

18. února 2010 v 15:56 | Lady |  Magic


BTW: je to v češtine lebo sa mi to nechcelo prekladať xD


PREDTÝM AKO BUDETE CESTOVAŤ
1. Nebojte se. Strach vás bude držet ve vašem těle.

2. Zajistěte, že vás nebude nikdo rušit.

3. Dokonale se uvolněte.

4. Neměljte překřížené ruce ani nohy (bude vás to držet v těle)

5. Mějte myšlenky pod kontrolou.

6. Na nic nemyslete.

Jak se uvolnit

Klíč k astrálnímu cestování je dokonalé uvolnění. Pokud si jen tak sednete a uvolníte, jste uvolněni tak na 15%. Musíte doáshnout co největšího uvolnění. Můžete se dočíct, že máte uvolňovat postupně jeden sval po druhém, ale to můžete dělat až do aleluja.

Jak poznáte, že jste dokonale uvolněni?

Dokonalé uvolnění lze poznat dvěma způsoby: 1. Nebudete cítit tělo. 2. Nebudete cítit ani to, na čem ležíte.

Čili si budete připadat, že nemáte tělo a jste ve vzduchu.

Jak to dělám já

Já si lehnu, zavřu oči a soustředím se na dech. Samozřejmě na nic nemyslím. Je to těžké, ale jde to. Pak jen pozoruji, jak přestávám cítit ruce, nohy...

Jak na nic nemyslet

To je pro někoho složitá věc. Ti, co to umějí, dokáží sedět a na nic nemyslet celé hodiny.

Jak na to?

Pokud chcete astrálně cestovat, měli byste držet myšlenky na uzdě. Pokud venku zatroubí auto, okamžitě vás napadne třeba: "To zatracené auto mě ruší." A myšlenka je na světě. Pro začátek by se mělo postupovat takhle:

Zatroubí auto a vy:

Začátečníci: "To zatracené auto mě ruší."

Pokročilí: "To zatracené au...."

Více pokročilí: "To zatra..."

Ještě lepší: "To..."

A ti nejlepší: "..."

Je to hodně o ovládání, ale jde to!!

Otázky a odpovědi

Jak poznám, že se něco s astrálním tělem děje?

To je velice jednoduché. Pokud vás začne nějaká část těla brnět, mravenčit nebo svědit, pak jste na dobré cestě. Podobné příznaky jsou reakcí fyzického těla, které pochopitelně brání "odchodu" astrálního těla. Vydržte to!!!

Co mám dělat během první cesty?

Během první cesty je důležité neopustit byt/dům, někde se uvádí i pokoj. Během první cesty si ohmatejte stěny. Možná zjistíte, že jsou poddajné. Podívejte se na své tělo. Jakmile se vrátíte, zapište si všechno, co jste cítili. Pomůže vám to při dalším vycestování.

Co můžu čekat, jakmile se astrální tělo oddělí od fyzického?

Jakmile k tomu dojte, můžete na okamžik ztratit vědomí. Jakmile se astrální tělo odděluje od fyzického, můžete mít pocit, že se propadáte nebo že se vznášíte. Poddejte se tomu pocitu!

Co když se nevrátím?

Jakmile se astrální tělo oddělí od fyzického, jsou tato dvě těla spojena takzvanou stříbrnou šňůrou. Pokud by se cokoli dělo, tato šňůra stáhne astrální tělo zpátky do fyzického, které je schopno okamžitě jednat. Tato šňůra se může libovolně natahovat.

Co můžu během cestování dělat?

Můžete: Létat, procházet zdmi, cestovat v čase, navštěvovat přátele, navštívit astrál, potkávat jiné lidi, kteří astrálně cestují, požívat jasnovidectví, číst myšlenky...

Jak se vrátím?

Pokud cestujete a chce cestovat někam daleko, stačí myšlenka a ocitnete se tam. A takto funguje i návrat. Stačí si vzpomenout na své fyzické tělo a okamžitě se vrátíte. Ovšem pokud se cokoli stane s tělem fyzickým, okamžitě se vrátíte. Při návratu můžete na moment z¨tratit vědomí.

Můžu pohybovat předměty?

Během astrálního cestování je pro vás těžké otočit i list v knize, natožpak cokoli zvedat či s něčím pohybovat.

Paranormální schopnosti

Kromě letu a procházení zdmi můžete použít i vaše paranormální schopnosti. Jakoukoli. Jasnovidectví, telekinezi, čtení myšlenek, zkoumání minulých či budoucích životů. Je také možné, že některou z paranormálních schopností použijete, aniž byste si toho všimli.

METÓDY, POHYB, VIDENIE
Je mnoho metod, jak vycestovat. Já popíšu ty, které sama používám.

Metoda č. 1

Po uvolnění si začněte představovat, jak se houpete na houpačce. Představujte si to skutečně živě, pohyby těla, vlající vlasy, prorážený vzduch, skřípot řetězu nebo lana, výřený písek... Houpejte se výš a výš a nehleďte na gravitaci. Vidíte nebe, slunce vás bodá do očí, nebo je pod mrakem... Stále se houpejte, a jakmile dojde k přehoupnutí, mělo by vás to vyhodit z fyzického těla. Pokud ne, nic si z toho nedělejte, chce to čas.

Metoda č. 2

Uvolněte se a živě si představujte, jak padáte studní. Snažte se, aby to bylo co nejživější. Prorážený vzduch, vlhko, chlad, lesklé kameny, vlající šaty a vlasy... Dno v nedohlednu. Padejte a padejte a jakmile dopadnete, měli byste veletět ze svého fyzického těla. Tímhle způsobem se mi to ještě nepovedlo:).

Metoda č. 3

Uvolněte se a představte si, jak vaše imaginární ruce chytají provaz a ručkují nahoru. A jak po něm ručkují, vytahují vaše astrální tělo ven.

Metoda č. 4

Uvolněte se a představujte si, jak vaše astrální tělo (vy) vystupuje z fyzického těla. Představujte si, jak se pomalu vznášíte nahoru, zatímco vaše fyzické tělo leží na posteli.

Jak se pohybovat?

Pohyb

Pro nováčka může být pohyb témeř nemožný. Proto je nutné naučit se "znovu chodit". Pokud chcete udělat první pohyb, tak ho prostě udělejte a nepřemýšlejte o tom. Pro začátek se pohybujte blízko podlahy. Dejte si pozor na "brždění" a "zrychlování". Abyste do zdi nenarazili místo toho, abyste se k ní pouze přiblížili. Pokud se vám něco nedaří, tak se moc nesnažte, jinak se vrátíte zpátky. Raději zkuste něco jiného.

Let

Při letu můžete cítit sílu gravitace. Takže první let pro vás bude něco jako dlouhé skoky. Jakmile začínáte klesat, ztrácíte odhodlání k letu a zvyk být na zemi vás táhne dolů. Existuje jeden trik, jak to překonat: Běžte po klesající cestě a odražte se k letu! Jakmile se naučíte létat, vzdálenost pro vás není problém. Můžete cestovat kamkoli. Problém nastává, když cestujete pomocí myšlenky. Existují teorie, že pokud se přenášíte myšlenkou, dostanete se do nereálného, vymyšleného světa. Můžete však létat i do vesmíru.

Procházení zdmi

Proč při tom nastávají problémy, toť otázka. Jediné, co lze poradit, je to, abyste to zkusili jinudy. Jinal vám nezbyde nic jiného, než použít dveře.

Astrální vidění

Fyzické tělo nám umožňuje vidět pouze záběr pod úhlem 220 stupňů, tzn. vidíme pouze před sebe, nikoliv za sebe, nad sebe a pod sebe v jeden okamžik. S astrálním tělem máme rozhled více než 360 stupňů a můžeme tedy vidět do všech stran najednou. To je sférické vidění. Během projekce nás síla zvyku nutí zaměřit svou pozornost pouze jedním směrem, kde máme pocit, že přední část našeho pohledu. Výhledy vzad, nahoru, dolů, vpravo a vlevo zůstávají, všechny najednou, nejsou však zpracovávány současne mozkem. To by neodpovídalo celoživotnímu návyku frontálního pohledu. Sférické vidění je jako být jedno velké mnohaplošné oko, které dokáže vidět všemi směry a naráz. Astrální tělo nemá žádné fyzické orgány, ani oči. Jste nehmotný bod vědomí plovoucí prostorem. Nepůsobí na vás gravitace ani jiné fyzikální zákony. V tomto stavu neexistuje žádne nahoře nebo dole, vzadu nebo vepředu, nalevo či napravo. Je to jen síla zvyku, která se snaží zachovat původní perspektivy i během projekce.

Jestliže jste zcela v astrální dimenzi, je důležité pochopit sférické vidění. Především pak, projektujete-li se v reálném čase blízko fyzické dimenze. Sférické vidění často způsobí dojem, že jste v zrcadlovém obraze nebo obrácené kopii reality. To znamená, že například vás dům bude vypadat obrácený zezadu dopředu. To je způsobeno ztrátou původního přirozeného výhledu během projekce. V určitém bodě projekce ztratíte orientaci a získáte výhled odlišný od normalního, tj. převrátíte se zeshora dolů nebo dovnitř bez vašeho vědomí. To převrátí vás přirozený levo-pravý, nahoře-dole výhled a oklame vaše podvědomí, které si převrátí místo, ve kterém se nacházíte, a vědomí pracuje správně. Protože v astrální dimenzi nemáte fyzické tělo, chcete-li se podívat za sebe, nemusíte se otáčet ani jinak pohybovat. Stačí změníte-li svůj výhled směrem dozadu. To je pak příčinou zrcadlového efektu; výhled dozadu je svým způsobem jako pohled do zrcadla. Podobného efektu dosáhneme, lehneme-li si a díváme se nad svou hlavu nebo stoupneme-li si na hlavu a pokoušíme se strefit levé a pravé strany věci. Způsobí to menší zmatení vašich smyslů pro levou a pravou, tj. musíte vědome uvažovat o tom, co je nalevo a co napravo z vaší obracené pozice. Toto lehké zmatení je všechno, co je třeba k oklamání podvědomí, které vytváří něco lepé akceptovatelného. Váš mozek není schopen přizpůsobit se převrácení, a tak vám dodá novou perspektivu odpovídající tomu, co považuje za levou a pravou stranu. V okamžiku, kdy tuto anomálii vědome odhalíte, je již pozdě to zvrátit. Mozek nepřijme vědomou záměnu pravé a levé strany. Rozumíte-li však sférickému vidění a během projekce dojde k převrácení, není to již žádný problém. Vezměte to na vědomí a nebudete se obávat, že plýtváte svým časem v jakési zrcadlové dimenzi, tj. máte-li v astrální dimenzi něco v plánu, můžete v tom pokračovat. Vše, co musíte udělat, je odhadnout své pravo-levé souřadnice podle budovy nebo něceho podobného v okolí, a ignorovat zcela své smysly pro pravou a levou. Všechno, co v astrální dimenzi vidíte, je přímo vnímáno vaší mysli. To je jednoduchý podnět pro vaše podvědomí zamotat nebo převrátit během projekce všechny nebo alespon některé vědomé vjemy.

Pozn.: Toto převrácení výhledu se můze přihodit během projekce v realném čase mnohokrát.

ASTRÁLNE DIMENZIE
Astralní dimenze je nejbližší dimenze k dimenzi fyzické. Překryvá a prostupuje svět jako obrovska síť vědomí, zachycuje a zachovává všechny myšlenky. Její obsah je vytvářen kolektivnim vědomím celosvětové mysli. Obsahuje myšlenky, vzpomínky, fantazie a sny každé žijící bytosti na světe. Uvnitř ní způsobuje pravidlo přitazlivosti mezi podobným, že se tento oceán mysli rozkládá do vrstev a jezírek. Tato jezírka myšlenek seobyčejne nazývají astrálními rovinami, astrálními světy, astrálními podrovinami nebo astrálními říšemi. Astralní dimenze je tvořena astrální látkou, která je výstižně popsána jako hmota mysli. Je neobyčejne citlivá na myšlenku a můze se zformovat do jakéhokoliv tvaru nebo formy. Tyto výtvory mohou být natolik dokonalé, že jsou nerozeznatelné od skutečnosti.

Nejlepším způsobem, jak to vysvětlit, je načrtnout srovnaní mezi astrální látkou a neexponovaným fotografickym filmem. Jestliže tento film vystavíme světlu zaostřenému čočkou fotoaparátu, je na něj okamžitě zapsán perfektní obraz reality pomocí chemické reakce vyvolané světlem. Jestliže je astrální látka vystavena myšlence zaostřene čočkou mysli, okamžite se mimo astrální hmotu mysli zformuje dokonalý odraz reality reakci astrální látky na myšlenku. Složitost a stálost jakéhokoliv výtvoru v astrální dimenzi závisí především na síle mysli, jež ho vytvořila.

Astrální dimenze 2

Je to svět naruby, podobný tomu, který našla Alenka v Říši divů. Všechno vypadá skutečně, ale je to proměnlivé a nestálé. Můžete tu nalézt všechno - od základních, hrubých úrovní plných sexualní energie až po nádherná a poklidná místa plná spirituální harmonie. Čas je zde zkreslený a rozpínavý. Hodina v Astrální dimenzi vypadá jako pár minut ve fyzickém světě. Ve srovnání s fyzickým světem má mnohem vyšší vibrace. Je to jako přehrávat videokazetu dvacetinásobkem normální rychlosti, ačkoliv to není zřejmě, jste-li uvnitř. Pohyb mezi jezírky astrálních snů je pro většinu projektoru záležitostí typu hop nebo trop. Musíte nashromáždit rozsáhlé zkušenosti, abyste mohli podnikat plánované astrální cesty do specifických realit. V této dimenzi je nekonečně množství realit, rovin, říší a snových jezírek. Přirozeně se vrství a shlukují do jezírek spřízněných myšlenek. Během spánku nebo při průzračném snu podvědomí vytváří jedno jezírko speciálně pro vás, vaše osobní divadlo snů. Jestliže si uvědomíte sami sebe během snu, dostanete jej pod kontrolu. Kontrola je převzata od výkonného podvědomí. Bez účinku jeho mocné kontroly se vaše osobní zakázková říše změní. Budete se náladovat na jiné souhlasné části astrální dimenze a realita, v níž se nacházíte, se začne mísit s jinými realitami a získávat odlišný vzhled. Při vědomé projekci do astrální dimenze se můžete naladit na jakoukoliv její část a cestovat do odlišných realit, jiných snových jezírek nebo do jejich směsi. Na to existují různé techniky, ale všechny vyžadují nějakým způsobem dezorientovat podvědomí a přinutit jej, aby vás přeneslo do jiní Astrální reality. Někteří projektoři se dívají na své rozplývající ruce. Jiní se otáčejí a způsobují záměnu stran. Tyto metody dezorientují mysl a dávají podnět podvědomí naladit se na jinou část Astrální dimenze.

Je velice složité popsat, jak se dá pohybovat mezi úrovněmi, zřejmě se to musíte naučit tím, že to uděláte - metodou pokusu a omylu. Musíte se naučit, jak využívat a řídit podvědomí a jak je přimět k určité činnosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama